Радію, що ти тут ♥️
Знаючи, як важливо підтримувати внутрішню гармонію і знаходити час для себе, я підготувала для тебе кілька особливих практик. Кожна з них спрямована на те, щоб допомогти тобі зануритися в свій внутрішній світ, віднайти спокій і наповнити своє життя радістю та енергією ✨

📍Медитація Творця. Поєднання 5 глибоких практик для реалізації бажаної реальності. Це подорож, яка допоможе тобі створити та втілити в життя свої мрії, відчути свою силу та можливості.

*щоб завантажити медитацію на свій гаджет, тисни на стрілочку в правому куті програвача

📍Медитація любові до свого тіла. Практика визнання, вдячності та зізнання в коханні своєму тілу. Доторкнись до нього увагою, та повернись в контакт зі своїм найближчим другом і союзником. Ти заслуговуєш на любов і турботу, і ця медитація допоможе тобі відчути це.

📍Медитація «Дозвіл на щастя». Звільнення внутрішньої дитини і повернення собі права на все, чого прагне душа. Без обмежень. Дай собі дозвіл бути щасливою, насолоджуватися життям і отримувати від нього максимум.

📍Медитація на кайфові стосунки. Глибока робота з власною підсвідомістю та енергією, що поведе тебе у вибір та створення найкращих сценаріїв стосунків саме для тебе. Дозволь собі мати гармонійні, радісні та наповнені любов’ю стосунки.

📍Йога. Мʼяка практика, яка допоможе пробудитись, розслабитись та зарядитись енергією на день. Вона дарує відчуття гармонії, спокою та фізичного комфорту, які так потрібні у нашому швидкоплинному житті.

Нехай ці практики стануть твоїми вірними супутниками на шляху до внутрішнього балансу і гармонії. Обіймаю