Podstawa to stan w jakim jesteś 

Lekcja 1

ic_thanks

Dziękuję Ci za zaufanie. Cieszę się, że chcesz rozwijać się i otwierać się na przepływ pieniędzy. Wszyscy jesteśmy komórkami jednego organizmu. Im więcej Obfitości w życiu każdego człowieka, tym lepiej dla nas wszystkich. Dlatego przygotowałam dla Ciebie dużo materiału i najskuteczniejsze techniki.Powodzenia !

[Powitanie]

O kursie👇

Zalecenia dotyczące udziału w kursie👇

Podstawa to stan w jakim jesteś👇

Dyrektor finansowy👇

Jak przerwać błędne koło👇

ZADANIA

  Napisz dlaczego dołączyłaś do tego kursu? Co Ciebie przyciągnęło? Jaki jest cel?
  Zapisz swoje przemyślenia, uczucia po medytacji „Dyrektor pieniędzy”.
  Napisz wypracowanie na temat : "Mój punkt "А". Dlaczego nadal w nim jestem?"
  Spójrz na swój punkt „A” w kwestii finansowej.Opisz swój stan tak, jak rzeczywiście jest:(im bardziej dokładna i szczera będziesz ze sobą, tym lepiej to przepracujesz).
  ● Gdzie się znajduję ?
  ● Co czuję z tego powodu ? - jestem zła kiedy ...- ogarnia mnie strach ...- ciągle powtarzająca się sytuacja doprowadza mnie do szału ...- pochłania mnie poczucie beznadziejności , gdy ...- smutno mi z tego powodu, że ...
  ● Jak to wpływa na inne obszary mojego życia?
  ● Dlaczego wciąż nie jestem tam, gdzie chcę być ? ( Co nadal robię, co zatrzymuje mnie w punkcie „A” i czego uporczywie NIE robię, aby wkroczyć na nowy poziom?) Maksymalna UWAGA na ten punkt☝️ to jest bardzo ważne!
  ✍️Zakończ swoją historię następującymi punktami:
  • Ja, imię, biorę na siebie 100% odpowiedzialności za swój dobrobyt! Obiecuję sobie uczciwie stosować wszystkie narzędzia zdobyte w tym kursie. Postanawiam żyć inaczej.
  • Wdzięczność
  Podziel się swoimi spostrzeżeniami po wysłuchaniu materiałów i po zrobieniu praktykach na naszej grupie na Facebooku.
  Podziel się spostrzeżeniami po lekcji w relacji na Instagramie i oznacz @ja.dusza, abym mogła udostępnić u siebie. To zadanie jest dobrowolne, ale będzie mi bardzo miło.
  Do otrzymania BONUSU wymagane są twoje podsumowania !
  p.s. Możesz również wysłać do nas odpowiedzi na pytania z pierwszego zadania. Przedstaw się, zarazem poznamy się �

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak będzie wyglądać informacja zwrotna?

  Informację zwrotną dostaniesz od opiekunów kursu w zamkniętej grupie na Facebooku.

 • Czy konieczne jest pisanie swoich spostrzeżeń i przemyśleń?

  Niekonieczne, ale to będzie bardzo przydatne dla Ciebie. Bardzo ważne jest pisanie notatek podczas słuchania lekcji. Prowadź dziennik sukcesów, zapisuj, co się dzieje. Jacy ludzie pojawiają się. Bardzo ważne jest, aby wszystko zauważać. Jeśli będziesz wykonywać zadania, twój świat zacznie się zmieniać. Po pewnym czasie przydatne będzie również przejrzenie się swoim myślom i spostrzeżeniom z przeszłości.Co więcej, masz możliwość otrzymania informacji zwrotnej od opiekunów kursu!

 • Jak zdążyć wszystko posłuchać i jak przyspieszyć nagrania?

  Staraj się nie zasiadać za wszystkie materiały za jednym razem, ale słuchaj nagrań w ciągu dnia. Staram się wyjaśniać wszystko prostymi słowami, ale często zagłębimy się i warto dać sobie czas na notatki, przemyślenie i przetrawienie informacji. Właśnie z tego powodu nie daję możliwości przyspieszenia nagrań.

 • Jak często będą publikowane lekcje ?

  Co 2-4 dni w zależności od ilości materiałów i zadania. Każda lekcja ma licznik czasu, którego możesz użyć żeby zorientować się ile czasu zaplanować na każde zadanie.

 • Czy poruszymy pytanie o przeznaczeniu lub jak znaleźć coś, czym chcę się zajmować, przynosząc korzyść dla świata?

  Oczywiście, że tak. W tym celu jest przeznaczony cały rozdział w pełnym kursie. Informacje o pełnym kursie będą dostępne później.