Transformacja ograniczających przekonań

Lekcja 2

- czym są ograniczające przekonania?- jak je nabywamy?- jaki mają wpływ na nasze życie?- jak dogadać się ze swoją podświadomością i przeprogramować ograniczające przekonania we wspierające?
Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz już w dzisiejszej lekcji! Udanej lekcji i cennych spostrzeżeń ❤

Czym są ograniczające przekonania👇

Ćwiczenie transformacji przekonań 👇

Illustration

Jak chcę żeby było 👇

Przykłady osób bogatych👇

Wspierające przekonania 👇

ZADANIA

  Wypełnij tabelę- wypisz wszystkie swoje ograniczające przekonania o pieniądzach, o sobie, o świecie, o szczęściu- postaraj się przypomnieć sobie skąd masz każde przekonanie- odpowiedz na pytanie "Dlaczego wybieram wierzyć w to przekonanie?"- do każdego ograniczającego przekonania znajdź obalający przykład, a najlepiej kilka
  Napisz listę przeciwległych wspierających przekonań
  Na co dzień (jeśli czujesz taką potrzebę) praktykuj technikę "ZOBACZ - UŚWIADOM - ODPUŚĆ. A JAK CHĘ ŻEBY BYŁO?"
  Podziel się z nami swoimi przemyśleniami �🏻

Najczęściej zadawane pytania

 • Chcę mieć spokój / nie chcę nic robić / nie mam ochoty pracować nad sobą, chcę, żeby wszystko było dobrze bez mojego wysiłku.

  Zapędziłaś się. Wyczerpująca praca / brak jakościowo dobrego wypoczynku / ciągły stres. „Gdybym miała pieniądze – po prostu bym leżała” – to konsekwencje długotrwałego stresu. Wszystkie zasoby skierowałaś na to, czego nie chcesz robić. To nie jest ograniczające przekonanie. Tutaj chodzi o potrzebę odpoczynku.Proszę, nie porównuj się z nikim. Liczba ograniczających przekonań, Twoje emocje. To tylko twoje doświadczenie.Nie bagatelizuj swojej wartości i myśl o tym, co powiedziałam w pierwszej lekcji. Jeśli napotykasz wewnętrzny opór, jest to coś, nad czym warto popracować. Zrelaksuj się, zbierz siły i działaj. Wejdź w ten opór, a twój punkt „B” będzie o krok bliżej!

 • Nie mogę wymyślić wspierającego przekonania i przykładu obalającego, co mam robić ?

  На первом потоке курса мы начали создавать музей убеждений (жми сюда).Тут ты найдешь много ограничивающих установок и позитивных установок. Есть чем дополнить "музей"? Пиши нам �

 • Mąż (mama/ siostra itd. ) powtarzają ograniczające przekonania. Chcę ich poprawiać. Co mam robić ?

  Nasze otoczenie to nasze lustro. Pomyśl, ile ograniczeń teraz widzisz w sobie. Oni też są tylko ludźmi i czasami też popełniają błędy. Lepiej poświęć ten czas na samorozwój. Nie trzeba nikogo uszczęśliwiać na siłę.

 • Mąż / mama mają nawyki ludzi biednych, co robić ?

  Zostaw ich w spokoju. Najbardziej niebezpieczną rzeczą, jaką może zrobić kobieta, która wkracza na ścieżkę rozwoju - to zacząć pouczać bliskich. Bardzo często kończy się to negatywnym komentarzem w naszym kierunku i lekceważeniem naszej ścieżki rozwoju. Będziemy dalej o tym więcej mówić. Pamiętaj, kiedy się zmieniasz, zmienia się też twoja rzeczywistość.