Умови партнерської програми курсу Стан процвітання

Вітаємо �Дуже любимо і тішимося тому, скільки всього ми пройшли разом з нашими випускниками, тому в знак вдячності ми створили та продовжуємо реалізовувати партнерську програму
Чому ми даємо нашим випускникам таку можливість додаткового заробітку?
Бо нам значно приємніше заплатити вам за залучення людей, ніж заплатити за рекламу Facebook.
Ми виплатили вже понад 420 000 гривень по даній програмі і будемо далі це робити, адже віримо, що процвітаючі люди формують процвітаючу країну.
Для того, щоб скористатися нею вам необхідно всього декілька кроків:

  Написати у наш відділ турботи та отримати унікальне реферальне посилання.

  Порекомендувати онлайн-зустріч "5+1 кроків до твого ПРОЦВІТАННЯ", яка відбудеться 28.11 о 18:30 за київським часом.

  Отримати виплату у розмірі 30% від вартості тарифу “Преміум” після того, як людина зареєструвалася на онлайн-зустріч через ваше унікальне посилання та оплатила курс "Стан процвітання" (з вирахуванням комісії банку, платіжної системи та податку).
  В залежності від обраного способу оплати, ви отримаєте перерахування орієнтовно від 3 352 грн за одну оплату курсу "Стан Процвітання" по вашій рекомендації (відштовхуючись від актуального курсу долара до гривні)
  Підрахуємо ваш дохід, якщо за вашим реферальним посиланням оплатить курс більше, ніж одна людина:
  3 людей - від 10 406 грн5 людей – від 17 344 грн10 людей - від 34 689 грн

📍 Як відбуваються виплати?
Виплати за партнерською програмою ми проводимо орієнтовно через тиждень після старту навчання. Вони становлять 30% із кожної оплати з вирахуванням комісії платіжної системи, банку та податку. Заздалегідь перед виплатами ми зв'яжемося особисто з кожним партнером та уточнюємо реквізити
Перерахування коштів відбувається з карти Monobank, комісія (за наявності), вираховується з отримувача.
📌 Важливі уточнення:
- Якщо ваш реферал (людина, яка оплатила курс за вашим посиланням) скористався оплатою частинами через банк – вираховується комісія у розмірі 3-6% від суми (в залежності від банку)
- Якщо реферал оплачує курс частинами через внутрішню розстрочку (підписка на щомісячні платежі) – виплата партнерського відсотка відбувається після повної оплати (через 2 місяці)
- Реєстрація рефералів здійснюється виключно через ваше унікальне посилання, яке діє лише протягом одного набору на навчання

Як реалізувати цей формат взаємодії?

  Порадити своїм близьким — це найпростіший варіант взаємодії, коли в особистій комунікації ви можете донести цінність, поділившись своїм досвідом з іншою людиною і обов'язково не забудьте надіслати своє реферальне посилання.

  Розповісти на своїй сторінці в соц. мережах.В цьому випадку ви можете обрати для себе довільний формат розповіді, ми за вашу творчість та прояв ✨
  Проте, якщо ви рідко ведете блог і не знаєте з чого почати та як вийти в сторіс - для вас ми підготували декілька рекомендацій як побудувати сторітелінг та, приклад, який ви можете використати у себе у блозі.

КАРКАС ДЛЯ РЕКОМЕНДАЦІЇ В СТОРІС

0. Підводка (наприклад, якщо ви не ведете систематично сторіс, то тут можна пояснити, чому ви вийшли і що хочете розповісти зараз про тему, яка хвилює всіх, але про це мало де відверто говорять)
1. Поділитись своїм досвідом проходження курсу в Аліни: чому ви на нього пішли? Як він на вас вплинув? Що найбільше сподобалось? Який результат отримали?
2. Поділитись своїми думками про Аліну з її відміткою @ya.dusha : хто для вас Аліна? Чим вона вас надихає? Чому ви б радили на неї підписатись?
3. Запросити своїх підписників на онлайн-зустріч від Аліни, що відбудеться 28.11 о 18:30.Стаєш учасником = і автоматично донатиш на пікапи для захисників.
Назва: «5+1 кроків для твого процвітання»Про що йтиметься: про те, що блокує ваші гроші, пошук свого призначення, побудову маршруту до життя у достатку без страхів і упереджень.
Наголосити, що лише учасники зустрічі зможуть приєднатись до курсу про гроші «Стан Процвітання».
ДОДАТИ СВОЄ РЕФЕРАЛЬНЕ ПОСИЛАННЯ
4. Виставити макет і продублювати своє реферальне посилання.
P.S. За бажанням, можна додатково зняти про це рілс і залишити своє реферальне посилання у шапці профілю❤️
Ми «за» ваш політ фантазії та щиру рекомендацію, та якщо ви відчуваєте потребу у допомозі формування рекомендації в сторіс, ми підготували для вас…

ПРИКЛАД РЕКОМЕНДАЦІЇ

0. Не виходжу в сторіс зазвичай з такими сторітелінгами, але сьогодні хочу підняти тему, яка важлива для всіх, але чомусь залишається досить табуйованою для обговорення – про гроші.
В мене був момент в житті, коли я раптом задумалась: «а чи правильним шляхом я йду, якщо хочу жити в достатку?»
1. Минулого року я відчула, що більше не можу продовжувати так «забивати» на себе і своє життя. Я чітко усвідомила, що настав час змін. Я хотіла зрозуміти: хто я, про що я, як я можу реалізуватись в цьому житті та врешті-решт побачити, чому я досі не досягла всього того, про що мріяла.
Мені на цьому шляху трапився курс «Стан процвітання». Сказати, що він поділив моє життя на «до» і «після» – не сказати нічого. Це курс про гроші, який розкриває очі на те, чому ти НАСПРАВДІ не заробляєш, чому ти досі не живеш так, як хочеш. Курс, під час якого я зрозуміла, скільки хибних установок жило в моїй голові, і що в тому, де я є, винні не батьки, не чоловік і навіть не країна.Після курсу я:….(результат)
2. Авторка курсу – Аліна @ya.dusha, яка за цей час стала моєю наставницею, провідником до знайомства із собою. Ця жінка надихає на ІСТИННУ любов до тебе і взяття відповідальності за своє життя у власні рукиЯ раджу кожній підписатись на її блог, бо це стане початком вашої трансформації.
3. Я не просто так розповіла про цей свій досвід. Справа в тому, що зараз ідеальний час, коли і ви маєте можливість прожити свій у цьому ком’юніті.
28.11 о 18:30 Аліна проведе благодійну онлайн-зустріч на тему «5+1 кроків для твого процвітання»Лекція про те, що блокує ваші гроші, пошук свого призначення, побудову маршруту до життя у достатку без страхів і упереджень.
І лише учасники цієї зустрічі зможуть приєднатись до легендарного курсу «Стан Процвітання», який змінив і моє життя.
Посилання на реєстрацію на зустріч: [додати своє реферальне посилання]
4. Макет з власним реферальним посиланням.

А в цьому відео Іра, продюсерка Аліни, розповіла як ефективно рекомендувати курс "Стан Процвітання"