Умови партнерської програми курсу Стан процвітання

Випускникам курсу доступна партнерська програма. Все досить просто – Ви рекомендуєте безоплатні уроки курсу Стан процвітання, і якщо ваш реферал, тобто людина, що зареєструвалася через ваше унікальне посилання, оплатить повний курс, то ми виплатимо Вам 40% від вартості пакета Лайт після вирахування комісії банку, платіжної системи та податку з кожної оплати. Нам значно приємніше заплатити Вам, а не фейсбуку за залучення людей на наш курс.
В цьому відео Вячеслав розповідає як можна легко, ефективно і головне ненав'язливо порекомендувати курс.
Для отримання вашого унікального реферального посилання зверніться в наш бот – https://t.me/ya_dusha_bot
На жаль відстежити реєстрації та оплати ваших рефералів Ви не зможете самостійно як це було раніше. Жодна українська платформа не має такого функціонала. Але Ви завжди можете перевірити результати написавши в бот. Ми виплатили вже понад 260 000 гривень по партнерці, бо це взаємовигідна співпраця і ми зацікавлені в її розвитку.
Увага. Реєстрація рефералів має відбуватися виключно через ваше унікальне посилання!!! Прив'язка реферала до вас діє тільки 1 потік.
Як відбуваються виплати.
Виплати за партнерською програмою ми проводимо приблизно через тиждень після старту платної частини нового потоку. Ви отримаєте 40% із кожної оплати за вирахуванням комісії платіжної системи та податку. Ми самі зв'яжемося з тими, у кого є кошти до виплати та запитаємо реквізити.
Увага! Ми виплачуємо 40% вартості базового пакета (Лайт - 195$) незалежно від того, який пакет сплатив ваш реферал. НАВІТЬ ЯКЩО ЦЕЙ ПАКЕТ НЕДОСТУПНИЙ ДО ПОКУПКИ. Чому так? Преміум пакет дорожчий тільки за рахунок підтримки кураторів яку теж треба оплачувати. Уточнити вартість базового пакета можна в підтримці.
Якщо ваш реферал скористався оплатою частинами через банк – ще мінус 3-6% від суми (в залежності від банку)
Якщо реферал оплачує курс частинами через спосіб "Підписка" (внутрішня розстрочка) – виплата партнерського відсотка відбувається після повної оплати (через 2 місяці).
Відправляємо виплати з карти Моно. Комісія (за наявності), вираховується з отримувача.