Мій Стан - моя Суперсила

Урок 1

ic_thanks

Дякую тобі за довіру, бажання працювати над собою та розширювати свій фінансовий потік. Всі ми – клітини одного організму. Чим більше Достатку в житті кожного, тим краще всім. Тому я підготувала для тебе багато матеріалів і найефективніші техніки.Погнали!

Привітання👇

Про курс👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

Що робити, якщо аудіозапис зупиняється, коли згасає дисплей?Зміни налаштування телефону так, щоб дисплей не вимикався.

Рекомендації для проходження курсу👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

Стан як першопричина👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

Медитація "Директор грошей"👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

Як розірвати замкнуте коло👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

ЗАВДАННЯ

  Напиши навіщо ти прийшла/прийшов на курс. Яка мета?
  Напиши усвідомлення, думки, відчуття від медитації «Директор грошей».
  Напиши твір на тему: «Моя точка А. Чому я досі залишаюся тут?»
  Опиши свою точку А у фінансовій сфері. Опиши свій стан, як є (чим відвертіше та точніше сформулюєш, тим краще пропрацюєш).
  ● Де я зараз знаходжусь?
  ● Що я відчуваю в цьому стані? - я злюсь, коли...- мене огортає страх, якщо...- мене дратує одна й та сама ситуація...- мене поглинає відчуття безвиході, коли...- мені сумно від...
  ● Що відбувається в інших сферах мого життя, виходячи з цього?
  ● Чому я досі не там, де бажаю бути? (Що я продовжую робити, щоб залишатися в точці А, і що я вперто НЕ роблю, щоб не виходити на новий рівень?). Максимум УВАГИ цьому пункту☝️ він дуже важливий!
  ✍️ Завершуй свою історію такими пунктами:
  • Я, [ім'я], беру 100% відповідальності за свій Достаток та Процвітання на себе! Я обіцяю собі чесно застосовувати всі інструменти отримані на цьому курсі. Я обираю жити інакше.
  • Пропиши вдячності.
  Напиши свій звіт у вигляді інсайтів від матеріалів та зроблених практик сюди @stan_procvitannya (натискай на нік).
  Звіти обов'язкові для отримання ПОДАРУНКУ!
  p.s. Відповіді на питання першого завдання також можеш писати нам. Заразом і познайомимось.

Поділись інсайтами після уроку в instagram stories та залиш відмітку @ya.dusha, щоб я могла зробити репост. Це завдання за бажанням, але мені буде дуже приємно.
Для завантаження - натискай на картинку.

Illustration

Відповіді на поширені питання

 • Яким буде зворотний зв'язок?

  Для спілкування з куратором натискай на нік @stan_procvitannya. Спробуй і переконайся наскільки цінно отримати зворотний зв'язок, підтримку і свіжий погляд в роботі з мисленням.В будь-якому разі всі усвідомлення та висновки пиши в першу чергу для себе, а не для нас.

 • Чи обов'язково потрібно писати звіти у вигляді інсайтів та своїх думок?

  Не обов'язково, але дуже корисно. Саме для тебе. Дуже важливо писати нотатки, слухаючи уроки. Заведи щоденник успіхів, фіксуй, що зараз відбувається. Які люди приходять. Дуже важливо помічати все. Якщо ти будеш виконувати завдання, твій світ почне змінюватись. Через певний час також буде корисно переглянути свої думки та усвідомлення.Тим паче у тебе є можливість отримати зворотний зв'язок від мене і кураторів курсу!

 • Що робити, якщо виникає сильний супротив у виконанні завдань або сумніви в тому, що запропоновані практики принесуть результат?

  Так працює наше его. Завжди те, що для нас буде проривом, кроком в напрямку розвитку, те, що може витягнути нас з нашого "болотця" - це все наше его саботує, розповідає чому це краще не робити, знаходить тисячі справ і причин, щоб відкласти "на завтра", переконує, що все це не спрацює ("можливо у когось і працює, але точно не в мене")...Що робити? Тут немає лайфхаків. Там, де є протест, де складно - туди потрібно йти. Інакше не працює. Обирати себе, вмикати позицію дорослого, вимикати жертву, брати собі 100% відповідальності за своє життя.

 • Як все встигати слухати і як пришвидшити аудіозапис?

  Спробуй вивчати всі матеріали не за один раз, а протягом дня слухати аудіозаписи. Я намагаюсь пояснити все простими словами, але часто ми будемо йти в глибину і корисно давати собі час на нотатки, обмірковування та засвоєння інформації. Саме тому я не даю можливості пришвидшити записи.

 • Як часто будуть виходити уроки?

  Кожні 2-4 дні, в залежності від обсягу матеріалів та завдання. Графік виходу уроків буде доступний учасникам повного курсу.

 • У нас буде тема про призначення або як знайти свою справу, якою захочеться займатись, приносячи користь світу?

  Так, звісно. На цю тему виділений цілий блок в повному курсі. Інформація про повний курс буде пізніше.