Трансформація переконань

Урок 2

- що таке "переконання"?- як вони формуються?- як впливають на наше життя?- як домовитись з своїм розумом і перепрограмувати переконання на позитивні?
Відповіді на всі ці питання вже чекають на тебе в сьогоднішньому уроці! Приємного прослуховування та цінних усвідомлень ❤

Що таке переконання👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

Теорія👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

Illustration

Практика трансформації переконань 👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

Illustration

Як я хочу, щоб було👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

Багаті приклади👇

Переконання, які надихають👇

Щоб відкрити в Soundcloud, натискай тут.

ЗАВДАННЯ

  Заповни таблицю:- випиши всі свої обмежуючі переконання - про гроші, про себе, про світ, про щастя- постарайся згадати, звідки прийшло кожне з них- дай відповідь на питання: «Чому я обираю в це вірити?»- до кожного переконання знайди приклад з життя (а краще - кілька), який підтверджує, що може бути зовсім інакше.
  Напиши список зворотних переконань, що надихають тебе.
  Щоденно (за необхідності) подумки практикуй техніку «ПОБАЧИТИ - УСВІДОМИТИ - ВІДПУСТИТИ. А ЯК Я ХОЧУ, ЩОБ БУЛО?»Письмово потренуйся зі своїми нав’язливими думками/страхами - запиши, як це звучить в голові, а потім детально розпиши, як ти хочеш, щоб було.
  Поділись з нами своїми усвідомленнями тут @stan_procvitannya

Поділись інсайтами після уроку в instagram stories та залиш відмітку @ya.dusha, щоб я могла зробити репост. Це завдання за бажанням, але мені буде дуже приємно.
Для завантаження - натискай на картинку.

Illustration

Додаткові матеріали

Інтерв'ю:

* Натискай ім'я / назву, щоб відкрити посилання�

Мої хайлайти:

Відповіді на поширені питання

 • Не можу придумати переконання, яке надихає, і спростовуючий приклад. Що робити?

  Ми почали створювати музей переконань (натискай тут).Тут ти знайдеш багато переконань, які обмежують і переконань, які надихають. Якщо хочеш запропонувати додати щось в "музей"? Напиши нам �

 • Чоловік (мама / сестра і т. д.) говорять обмежуючими переконаннями. Хочеться їх виправити. Що робити?

  Наше близьке оточення - це наші дзеркала. Задумайся скільки обмежень ти зараз знайшла у себе. Вони теж люди і теж іноді помиляються. Краще приділити час своєму розвитку.

 • Чоловік /мама живуть в диструктивних програмах / мають звички бідності, що робити?

  Залишити їх у спокої. Найнебезпечніше, що може зробити жінка, яка стає на шлях розвитку - це почати повчати близьких. Досить часто це закінчується негативом в наш бік і обезцінюванням нашого шляху розвитку. Далі ми ще будемо про це говорити. Пам'ятай, змінюєшся ти - змінюється твоя реальність.