Практика глибинної релаксації


Під час неї ми входимо в проміжний стан між сном та неспанням, коли відбувається м’яке очищення нашої глибинної, підсвідомої частини (наші внутрішні налаштування, досвід цього і попередніх життів, всі враження, сприйняття світу і себе, тобто все те що впливає на наше сприйняття реальність). Завдяки цьому очищенню, ми починаємо кришталево чисто бачити себе і світ довкола, сприймаючи суть речей і процесів. 
Під час шавасани наш розум відключається від мисленнєвих процесів, і ми переходимо в стан внутрішнього усвідомлення, а концентруючи увагу на різних частинах тіла, активуємо відповідні відділи мозку. Відбувається очищення нейронних зв'язків від накопиченого інформаційного сміття та стресу, та їх укріплення. Своєрідне перезавантаження і масаж мозку. В шавасані ми відпочиваємо навіть якісніше, ніж уві сні. Якщо ти відчуваєш, що прокидаєшся зранку вже втомленою, ця практика точно для тебе. Також щоденна шавасана, може допомогти при безсонні. 
Також шавасана допомагає регулювати психосоматичні стани. Пробуджує внутрішні здібності, таланти, вивільняє творчу енергію та спроможність до навчання. 
Ця практика доступна і проста. Але часом буває важко увійти у стан глибокого розслаблення. Якщо ти відчуваєш, що твій розум неспокійний, і ніяк не дає розслабитись, зроби декілька фізичних асан з йоги. Метальна напруга часто йде рука об руку з фізичною пасивністю, тому іноді, щоб розслабитися ментально, треба напружитись фізично, після чого стає легше увійти в практику. 
Єдине протипоказання до практики - не їсти за годину до.
Також, дуже важливо під час шавасани не засинати, адже тоді втрачається корисна суть практики 🙏🏻